Doprajte svojej pleti žiarivosť! A to aj v zime.

Zima aj napriek svojej kráse prináša chlad, ktorý nám spôsobuje niekoľko nepríjemností. Studený a ostrý vietor, mráz či sneženie našu pokožku vysušujú. Zároveň sú v zime naše mazové žľazy o čosi pomalšie a aj to prispieva k suchej a na pohľad málo vyživenej pleti. Znakom, že sme čosi zanedbali sú šupiny na tvári či popraskané pery. A práve preto by sme nemali starostlivosť o pleť v zimnom období zanedbať.

Výborným tipom pre oživenie pleti v zimných mesiacoch sú práve OLEJE.
Dodávajú potrebnú výživu, zvláčňujú a zjemňujú pokožku.

AKO NA TO?

Olej by sme mali aplikovať večer na odlíčenú a vyčistenú pleť. Ak používame kvetovú vodu, tak po nej, ale ešte pred nočným krémom alebo sérom. Poradie súvisí práve so správnym vstrebávaním jednotlivých prípravkov. Postačí malé množstvo. Olej sa vstrebáva, a preto sa nemusíte obávať mastného pocitu na pokožke. Dámy, ktoré majú veľmi suchú pokožku si zvyknú dávať jemnú vrstvu oleja aj ráno.

AKÝ SI VYBRAŤ?

Kľúčovým faktorom je správny výber podobne ako pri všetkých kozmetických prípravkoch. Záleží na type pleti a čo pleť potrebuje. V našej ponuke nájdete bio za studena lisované oleje. (tzn. teplota pri spracovaní nepresiahne 45oC, vďaka čomu si zachovávajú najvyššiu kvalitu). Podľa typu pokožky odporúčame tieto oleje:

Citlivá pokožka
Suchá pokožka
Mastná a problematická pokožka
Zrelá pokožka

Oleje môžete rovnako používať aj v letných mesiacoch, a tiež na rôzne časti tela či vlasy. V ponuke máme aj oleje na starostlivosť o bradu pre pánov.

Zanechať komentár